Wino dla firm

Wino dla firm

Budowanie relacji ze swoimi pracownikami, czy kontrahentami ma ogromne znaczenie w każdej współpracy biznesowej. Gest skierowany w ich stronę w postaci butelki wina na pewno wzmacnia więzi i zbliża obie strony do tworzenia jeszcze bardziej przyjaznej atmosfery w środowisku pracy. Wino dla firm można wykorzystać na kilka sposobów. Kiedy warto zaznajomić się z tematem tego trunku i w jakich okolicznościach będzie ono odgrywać istotną rolą w biznesie?

Wino w formie upominku

Trunek ten, ze względu na swoją elegancką formę i jakość, idealnie nadaje się na prezent dla pracownika lub partnera biznesowego jako podziękowanie za wieloletnią współpracę. Taki gest umożliwia pozytywne zamknięcie pewnego rozdziału w firmie, ale także pozostawienie dobrych wspomnień oraz tzw. “nie palenie mostów”. Wiadomo, iż biznes często wiąże się z szorstkimi, twardymi decyzjami dyktowanymi rynkiem bądź ekonomią, dlatego taki gest na pożegnanie jest jak najbardziej wskazany. Wino będzie także dobrym prezentem dla nowego Klienta, czy jako forma podziękowania swojemu pracownikowi za świetne wyniki bądź udane transakcje biznesowe. Nie znając gustów obdarowywanych osób, warto postawić na wino półwytrawne, które stanowi najlepsze pośrednie, neutralne rozwiązanie.

Spotkania i bankiety biznesowe

Jeśli spotkanie biznesowe ma charakter oficjalny, z pewnością nie może na nim zabraknąć odpowiedniego trunku. Wino na spotkanie firmowe zwiększa prestiż wydarzenia, a cały event wpływa na reputację danej marki. Warto zadbać o unikatowość win, które będą serwowane, zarówno do menu, jak i do wznoszenia toastów. Najlepiej zaopatrzyć się w trunek u sprawdzonych dostawców, by móc zaoferować najlepszą jakość i pokazać, że docenia się wszystkich Uczestników eventu. Bardzo dobrym wyborem może być Vive la France, czyli kolekcja wyjątkowych francuskich win wytrawnych, zarówno w wersji czerwonej, jak i białej. Unikatowe i niepowtarzalne, są odpowiedzią na zróżnicowane gusta i preferencje wszystkich Zgromadzonych. Goście poczują się docenieni i wyróżnieni, kiedy będą mogli skosztować wysokiej jakości win wprost z francuskich winnic. Wino na imprezę firmową to oznaka prestiżu i wizerunku danego przedsiębiorstwa.

Gest szacunku i uznania

Potraktowanie wszystkich zebranych Uczestników bankietu z szacunkiem i uznaniem z pewnością wzmocni relacje biznesowe i ułatwi podpisywanie kolejnych kontraktów, czy umów. Budując swoją reputację w kategoriach o najwyższych standardach wzmacnia się zaufanie, zarówno wśród stałych Kontrahentów, jak i wśród potencjalnych nowych Klientów. Wino może być serwowane nie tylko w trakcie uroczystych eventów, ale także na zjazdach integracyjnych, spotkaniach after-hours, czy podczas kursów organizowanych dla wszystkich osób związanych z danym biznesem. Trunek w eleganckiej oprawie to najlepszy sposób na to, by zintegrować, nagrodzić, zmotywować, czy zachęcić do dalszego rozwoju firmy, jak i kontynuacji biznesowych relacji. To nie tylko inwestycja w kontakty firmowe, ale również wyrażenie szacunku i wdzięczności za dotychczasową współpracę.

 

♦  nie lubisz produktów masowych

♦  organizujesz spotkanie firmowe lub biznesowe

♦  chcesz, aby Twój prezent był wyjątkowy

♦  szukasz wysokiej jakości win, szampanów


 

Skontaktuj się z nami

Napisz: sklep@profilwino.pl

Zadzwoń: 605 992 176


 

Zapewniamy:

♦  atrakcyjne rabaty oraz warunki zakupu

♦  pomoc przy doborze win

♦  realizację zamówienia na stronie sklepu, mailowo lub telefonicznie

♦  dostawę w ciągu 24 godzin


 

Pamiętaj:

Wino jest wyjątkowym trunkiem, my gwarantujemy jego jakość i pochodzenie.

 


  Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl